0%

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri:V, NO:52 sayılı ''Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ'' çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yöntemi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir.

Bu ekranda yayınlanan veri-bilgi ve haberler elektronik ortamda ve/veya basılı olarak ve/veya sair yollarla yayınlanamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, başka hiçbir yayın organında (veri dağıtım şirketi, gazete, dergi, radyo, TV, internet, GSM mobil vb. mecralarda) yayınlanamaz, yararlandırılamaz, satılamaz ve her ne şekilde olursa olsun arşiv yapılamaz. Her türlü izinsiz kullanım, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun ilgili maddeleri gereği, fikri mülkiyet ve telif hakları kapsamında dava konusu edilir.

Borsa İstanbul'a ait tüm veriler geçikmeli olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.